Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Veysel Tipioğlu’nun TBMM’deki tarihi konuşması ayakta alkışlandı

AK Parti Kocaeli Milletvekili, eski Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de gerçekleştirdiği konuşma sosyal medyada gündem oldu.

AK Parti Kocaeli Milletvekili,


AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’a yöneltilen bir soru üzerine polislerin emeklilik yaşıyla ilgili olarak yapılan düzenlemeye değindi. Bakan Yerlikaya yanıtında, polis ve emniyetmüdürlerinin yaş sınırının arttırılmasına dair bir düzenleme yapıldığı ortaya çıktı.

Tipioğlu’nun konuşmasında Cumhurbaşkanı’nın liderliğindeki terörle mücadeledeki kararlılığı vurgulayarak, ülkenin organize suç örgütlerinden temizlenmesi ve teröristlerle mücadelenin azimle sürdürülmesi gerektiğine işaret etti. Ayrıca, 35 yıl boyunca terörle mücadelede görev alan ve emniyet teşkilatına hizmet edenleri gururlandıran fedakârlık ve cesaretle görev yaptığını ifade etti.

Konuşmasının devamında, “Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle illerine göre tercih edip girdik güzel cümleyi de devam etsin bir gece altı gün geleceğiz dedik geldik. Bize gelmeye devam edeceğimiz şehirlerimizi hendek teröriyle bombalı barikatlarla saldırılan bölücüleri kazdıkları çukurlara gömdük dönmeye devam edeceğiz. Görülen o ki ülkemiz organize suç örgütlerinden temizlenip zehir tacirlerinin kökü kazına kazıyana kadar bu mücadele azim ve karanlıkta devam edecektir” ifadeleriyle terörle mücadeledeki kararlılığını vurguladı.

Tipioğlu, konuşmasının sonunda şehitleri rahmetle anarak, 2024 bütçesinin ülke içinhayırlı olmasını diledi. Emniyet mensuplarına ve millete saygıyla selam gönderdi.

Bu önemli açıklamalar, sosyal medyada geniş yankı uyandırarak haberin gündemdeki yerini sağlamlaştırdı.

urfamilat