Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Harran’da grup bağlantı yollarında asfalt çalışmaları sürüyor

Harran Belediyesi ekipleri grup bağlantı ve mahalle içi yollarda asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Harran Belediyesi ekipleri grup


Mahalle içi ve grup bağlantı yollarını asfaltlayarak, ilçe halkının büyük takdirini toplayan Harran Belediyesi, yaptığı çalışmalarla ulaşım ağının modern hale gelmesi  için yoğun mesai harcıyor.

Cumhur ittifakı Harran  Belediye  Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatları doğrultusunda Işıklar, Küplüce Güllübağ, Seferköy ve Sugeldi mahallelerinin grup bağlantı yolunu asfaltlayarak, vatandaşların hizmetine sunan Harran Belediyesi ekipleri, öz kaynaklarla yapımı devam eden yol çalışmalarının da ilçe genelinde tüm hızıyla devam ettiği belirtildi.

“Biz, milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için bu yola çıktık. Çünkü biz, milletimize sevdalıyız. Milletimizin gönlünde  yer edinmek için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz diyen Başkan Özyavuz, Işıklar, Küplüce, Güllübağ, Seferköy ve Sugeldi mahallelerinin grup bağlantı yolunda asfalt serim çalışmalarımızı tamamladık. Yapımı tamamlanan ve hemşehrilerimizin hizmetine sunduğumuz asfalt yolun ışıklar, Küplüce, Güllübağ, Seferköy ve Sugeldi mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum. İfadelerini kullandı.

urfamilat