Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bozova Belediyesi üst yapı çalışmalarına devam ediyor

Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, kent merkezi başta olmak üzere Kırsal mahallelerde de üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

Bozova Belediyesi Fen İşleri


Bozova Belediyesi tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile stabilize yol çalışmaları, temizlik, ilaçlama, mahalle içi parke ve bordur taşı döşeme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Bugüne kadar ilçede merkez-kırsal ayırmadan  yapılan üst yapı çalışmalarda yaklaşık 500 Bin m2’ye yakın parke ve bordur taşı döşemesi yapıldığı öğrenildi.

Bozova Belediye  Başkanı Suphi Aksoy’un, göreve geldiği günden bu yana onlarca mahallede mahalle içi stabilize yol, parke ve bordur taşı döşeme çalışmaları  için verdiği talimatlar doğrultusunda, Fen İşleri ekipleri üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal mahallelerde devam eden kilitli parke taşı çalışmaları ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada  bulunan Başkan Suphi Aksoy; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kilitli parke taşı döşemesi tamamlanan mahallelerimize hayırlı olsun. Belirlenen program dahilinde çalışmalarımız diğer mahallelerimize de aralıksız olarak devam ediyor. Belirlediğimiz program dahilinde tüm mahallelerimize üst yapı çalışmalarını en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz” dedi. 

Fen İşleri  Müdürlüğü ekiplerince kırsal Ortaören mahallesinde üst yapı parke ve bordur çalışmalarına devam ederken, parke taşı çalışmaları ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Mahalle Muhtarı Abdulcabbar Kırat; “Mahallemizdeki üst yapı çalışmaları öncesinde, kışın çamurdan yazın tozdan geçilmiyordu. Mahallemizin kilitli parke taşına kavuşması için başlatılan çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere emeği geçen herkese şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

urfamilat