Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Canpolat’ın kazandırdığı proje esnafa nefes aldırdı

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla mahalle sakinlerinin talebi yönünde Ahmet Yesevi Mahallesine kazandırılan kapalı semt pazarı esnafa nefes aldırdı. Cuma günleri hizmet veren modern semt pazarı ile daha rahat koşullarda pazar kuran esnaf, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet


Belediye  Başkanı Mehmet Canpolat’ın kazandırdığı projeler vatandaşlardan karşılık görüyor.

Ahmet Yesevi Mahalle sakinlerinin talebine kayıtsız kalmayan Başkan Mehmet Canpolat’ın seçim vaatlerinden biri  olan Ahmet Yesevi Sosyal Yardım Kompleksi ve Kapalı Semt Pazarı/Otopark, kısa süre içerisinde hizmete sunuldu. Cuma günleri hizmet veren kapalı semt pazarı ile zor şartlarda kurulan çadırlardan kurtulduklarını ifade eden pazar esnafı, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletti. Aydınlatma sistemi ve güvenlik kamera kamerasıyla modern bir alanda pazar kurduklarını kaydeden esnaf, şu ifadelere  yer verdi:

 “Pazar yerimiz çok güzel, Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Eskiden yağmurda, çamurda, güneşteydik. Ama şimdi rahatız, Allah’a çok şükür. Mehmet Canpolat Belediye Başkanımız yaptı. Çok güzel bir pazar.“

 “Mehmet Canpolat’ın bize yaptırdığı bu semt pazarından dolayı kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz. Yağmur yağışında, güneşten korunmak  için kapalı bir pazara burada ihtiyaç vardı. Onu da bize tahsis ettiği için çok teşekkür ediyorum.”

Şanlıurfa Semt Pazarcılar Dernek Başkanı Mehmet Emin Kızılateş ise kapalı semt pazarı ile esnafın nefes aldığını söyleyerek, Başkan Mehmet Canpolat’a şu sözlerle teşekkür etti: “Ben özellikle esnafım adına, Ahmet Yesevi Mahalle sakinleri adına Sayın Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum. Bizi yazın toz, dumandan kurtardılar, çadırdan kurtardılar. Kışın yine aynı. Böyle temiz, gelen vatandaşlar rahat bir şekilde alışveriş yapıyor. Mahalle güzel bir kazanç elde etti. Tekrar Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyorum. Öyle bir ihtiyacımız vardı ki, bu esnaf 3 sene evde oturdu, en  son bir nefes aldık. Bunu kim yaptı, Mehmet Canpolat yaptı. Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyorum.”

Öte yandan, Ahmet Yesevi Kompleksinin Kapalı Semt Pazarı/Otopark bölümünün yanı sıra Sosyal Yardım Kompleksi içerisinde ise Glutensiz Ekmek Fırını, Sosyal Market, Aşevi ve İdari Birim yer almaktadır.

urfamilat