Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aksoy bir eseri daha Bozova’ya kazandırdı

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, göreve geldiği ilk günden bugüne kadar verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor.

Bozova Belediye Başkanı Suphi


Başkan Aksoy, gerek seçim öncesi vaatlerine gerekse göreve geldiği günden bu yana ilçeye kazandırılacak tüm projelerini bir bir tamamlamaya devam ediyor. Bozova  Belediye  Başkanı özellikle gençlere yönelik olarak hayata geçirmeyi hedeflediği projelerin yanı sıra ilçenin büyük eksiklikleri olarak gördüğü  tüm projelerini tamamladı.

4,5 yıllık görev süresinde ilçe geneline eşit hizmetlerin yanında, ilçenin eksiklikleri  olan projeleri de tamamlıyor. Bozova ilçe merkezinde bay ve bayanların spor yapabilecekleri spor salonunu da ilçeye kazandırdı.

“SPOR SALONUMUZ HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN”
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, ilçe Kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt ile birlikte açılışını gerçekleştirdiği spor salonu hizmete açılırken, açılış töreni öncesinde yaptığı “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne, tüm projelerimizi ilçemize ve halkımıza kazandırdık. Bugüne kadar yapamayacağım hiçbir hizmet ve proje  için söz vermedim. Söz verdiğim tüm hizmet ve projelerimizi de halkımızın hizmetine sunduk. Bozova Belediyesi olarak her alanda ilçenin kalkınması, gelişmesi için mücadele verdik vermeye de devam ediyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Bay-Bayan spor salonumuz ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

“BAŞKAN AKSOY VE EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUM”
Açılışı gerçekleştirilen spor salonunu Belediye Başkanı Suphi Aksoy ile gezip inceleyen ilçe kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt,  “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz spor salonumuz ilçemize hayırlı olsun. Bu güzel eserlerin ilçemize kazandırılmasında emeği olan başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere tüm ekibini tebrik ediyorum. Başkanımız bir Bozova sevdalısı, Bozova’ya ve halkına hizmet etmek için gece gündüz demeden, ilçemize yeni projeler kazandırmak için çalışıyor” dedi.

urfamilat